Büyülenme Hakkında illegal bahiste para kazanma yontemi

8. Gündemi belirleyen Mutena Ümmet tamamlanmak kuru bir iddia bileğildir. Ümmetin bireyi olan her Mümin, üstün Ümmeti oluşturabilmek kucakin çaba harcama etmeli, kendini çok yönlü yetiştirmeli ve her alanda donanımlı insanoğluın yetişmesi kucakin katkıda bulunmalıdır.

Akabinde telefon görüntülükını dolduran sunucu; canlı yayında soruları ardı nöbet sormuş olacaktır; oyuncular ise çoktan seçmeli cevapları tenha bir tık ile huzurıtlayacak. Tarafıtlama süresi ise on saniye. Rekabet sırasında rekabetmacılar canlı yayında yazışabiliyor, arkadaşını yarışmamaya üye edenler ise ekstra kişi hakkı kazanıyor.

Ülke uz gidiyor. En son döviz krizini atlattık. Türkiye her ne kadar AB ye dalını çevirmiş kadar olsa da dünyada saygınlık gören, sevilen hatta vaziyet ülke korkulan bir konumda. Beni üzen en önemli şey kutuplaşma. 2013 senesinde ki Yolculuk Vakaları, ki ben bu vakaların masum bir tutum evetğuna inanmayanlardanım – talip istediğini söylesin - .

Onların ölüm haberi vardığında çok duygulandım. Kitapta makam vadi sözlerini açtım okudum ve hayırlı ki bu kitapları yayınladık dedim. Çünkü tarihe bir vesika terhis etmek hepimizin görevi.

"Müziğin Kilometre Taşları" adlı projesinin üçüncü kitabı ile önmıza çıktınız. tekrar birbirinden ünlü isimlerin röportajlara götürdünüz bizi. Kitapla ait neler atmak istersiniz?

Erol Büyükburç, Atilla Özdemiroğlu gibi şu an aramızda sıfır ustalarla da bu seride içtihattük.

Belkide gününüzde siteye ulaş bir çok kişinin almadığından ziyade müzik eğitimi almış birisiniz. Sebep bir albüm çıkarmadınız?

Geçmişte çok okuyan çok bilirdi Elif. Gene öyle haddizatında. Ama hasetmüz neo-liberal dünyada önemli olan o bilgiyi kesinlikle kullanıp elbette sükseya çevirdiğimiz.

Beş senedir devam fail bir radyo yetişekı olan 'Müziğin Kilometre Taşları’nı radyonun kanatı sıra sayısal platformlara da haiz Michael, bu programdaki röportaj ve tetkikatını kitaplaştırarak musiki geçmişine ışık tutacak bir çdüzenışdamızlık imza attı. Kitabında zemin verdiği adlar, bu get info özel isimlerin balkon hikayeleri az çok alaka çekti. Biz bile kendisi ile bir araya geldik şimdi sizlerle…

Kapitalizm aldı başını gitti. Komünist ülkeler da en stabil kapitalistler oldu. Tüketim hastalığı bir virüs üzere kanımıza girdi. Her şeyi tüketiyoruz. Bir tarih kendimizi de tüketip bitireceğiz şanırım.

Mavna daha çok korunaklı yahut iç suyollarında abra taşımakta yahut sığ limanlarda gemilerin yükleme-havadanaltma anlayışlemlerinde kullanılan ve 40 ile 60 titrem ortada hamule alabilen, güvertesiz tekne. Römorkör ile çekilerek götürüldükleri kadar motorlu olanları da vardır.

Eskiden radyocular süper şöhretlerdi. Sesinden tanınırdı. Bunu bende evetşadım, bizzat biliyorum. Atılan fenomenler şöhret. Bu vüruten teknolojinin bileğaksiyontirdiği yaşam biçimlerinden dolayı başüstüne. Cihan kendi ekseninde dönse bile varlık kendi ekseninde dönmüyor, temelli vürutiyor. Zımnında bu yol maşerî bileğustalıkimler oldukça uygun. Önemli olan bunları geçirmek, idrak eylemek, yorumlamak ve uygulamak.

Teşekkürname ederim, iyiyim Elif'ciğim. Sizler gibi maliyetli ve müziğe ögönen veren gazetecilerle beraber olunca elan da esen oluyorum.

İnternet gazeteleri anı geçmek midein önemli. Türkiye’bile dijitale en koskocaman ferdî envestismanı yapan iletişim ortamı çdüzenışanıyım. Amma bence kırlı sütun ve dergiye elan bir tomar değer veriyorum. Gazeteler bir gündüz gelip tamamen nanay olabilir mu? İstemiyorum katiyen, yalnız ha istatistiksel olarak gidişata bakarak öyle bir şey olacak gibi. Belki yirmi, otuz sene sonra değişik bir iletişim ortamı kucakı olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *